Tripal Multi-Chado (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (30 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Confirm
bo: གཏན་ཁེལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Host
bo: རྩ་འཛུགས་གནས

en: Owner
bo: བདག་པོ

en: User login
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ནང་འཇུག

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Port
bo: འཇུག་སྣེ

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Server
bo: ཞབས་ཞུ་བ

en: No content available.
bo: ནང་དོན་མེད།

en: Edit URL
bo: དྲ་གནས་རྩོམ་སྒྲིག
