Tripal Multi-Chado (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (30 entries)

en: Home
ca: Inici

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Author
ca: Autor

en: Confirm
ca: Confirma

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Administration
ca: Administració

en: Action
ca: Acció

en: Edit
ca: Edita

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Password
ca: Contrasenya

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Back
ca: Enrere

en: Save
ca: Desa

en: Help
ca: Ajuda

en: View
ca: Mostra

en: Database
ca: Base de dades

en: Host
ca: Servidor

en: Owner
ca: Propietari

en: User login
ca: Inici de sessió d'usuari

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Site default
ca: Predeterminat del lloc

en: Select
ca: Seleccioneu

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: Edit URL
ca: URL d'edició
