Tripal Multi-Chado (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (23 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Author
cy: Awdur

en: Confirm
cy: Cadarnhau

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: Edit
cy: Golygu

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: edit
cy: golygu

en: Save
cy: Cadw

en: Help
cy: Cymorth

en: View
cy: Gweld

en: Host
cy: Gwesteiwr

en: User login
cy: Mewngofnod defnyddiwr

en: Anonymous
cy: Anhysbys

en: Select
cy: Dewis
