Tripal Multi-Chado (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (22 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Confirm
dz: ངེས་དཔྱད་འབད་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: View
dz: སྟོན་

en: Host
dz: ཧོསཊི།

en: User login
dz: ལག་ལེན་པ་ ནང་བསྐྱོད།

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་

en: MB
dz: ཨེམ་བི་
