Tripal Multi-Chado (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (23 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Confirm
eo: Konfirmu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Administration
eo: Administrado

en: Action
eo: Ago

en: Edit
eo: Redaktu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Password
eo: Pasvorto

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Save
eo: Konservu

en: Help
eo: Helpo

en: View
eo: Vidu

en: Host
eo: Gastiganto

en: User login
eo: Uzanta ensaluto

en: Anonymous
eo: Sennoma
