Tripal Multi-Chado (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (24 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Author
gu: લેખક

en: Confirm
gu: ખાતરી કરો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Help
gu: મદદ

en: View
gu: જુઓ

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: MB
gu: મેગા બાઈટ

en: Select
gu: પસંદ કરો

en: Edit URL
gu: URL સંપાદિત કરો
