Tripal Multi-Chado (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (31 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Username
he: שם משתמש

en: Author
he: מחבר/ת

en: Confirm
he: אישור

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Administration
he: ניהול

en: Action
he: פעולה

en: Edit
he: עריכה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Password
he: סיסמה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Back
he: אחורה

en: Save
he: שמירה

en: Help
he: עזרה

en: View
he: צפיה

en: Database
he: בסיס נתונים

en: Host
he: שם שרת

en: Owner
he: בעלים

en: User login
he: כניסה

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Port
he: פורט

en: Select
he: בחר

en: Server
he: שרת

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.

en: Edit URL
he: עריכת כתובת URL
