Tripal Multi-Chado (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (24 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Author
ka: ავტორი

en: Confirm
ka: დადასტურება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Password
ka: პაროლი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Help
ka: დახმარება

en: Database
ka: მონაცემტა ბაზა

en: Extensions
ka: გაფართოებები

en: Host
ka: ჰოსტი

en: Owner
ka: მფლობელი

en: User login
ka: მომხმარებლის ავტორიზაცია

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Port
ka: პორტი
