Tripal Multi-Chado (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (31 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Author
lv: Autors

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Action
lv: Darbība

en: Edit
lv: Labot

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Password
lv: Parole

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Save
lv: Saglabāt

en: Help
lv: Palīdzība

en: View
lv: Skatīt

en: Database
lv: Datubāze

en: Host
lv: Serveris

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: User login
lv: Lietotāja pieslēgums

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Port
lv: Ports

en: Site default
lv: Vietnes noklusējums

en: Select
lv: Izvēlēties

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.

en: Edit URL
lv: Labot URL
