Tripal Multi-Chado (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (23 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Author
mn: Зохиогч

en: Confirm
mn: Баталгаажуулах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Edit
mn: Засварлах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Password
mn: Нууц үг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Help
mn: Тусламж

en: View
mn: Харах

en: User login
mn: Хэрэглэгч нэвтрэх

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: Edit URL
mn: URL (вэб хаяг)-ийг засах
