Tripal Multi-Chado (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (14 entries)

en: Home
si: නිවස

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Confirm
si: තහවුරු කරන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Administration
si: පාලනය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Password
si: මුරපදය

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Help
si: සහාය
