Tripal Multi-Chado (7.x-1.0-rc2) - en to am translation catalogue (21 entries)

en: Home
am: ቤት

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Author
am: ደራሲ

en: Confirm
am: አረጋግጥ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Action
am: እርምጃ

en: Edit
am: አርትእ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Help
am: እርዳታ

en: View
am: ትይታ

en: User login
am: የተጠቃሚ መግቢያ

en: Anonymous
am: ስም አልባ
