Tripal Multi-Chado (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (29 entries)

en: Home
da: Hjem

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Username
da: Brugernavn

en: Author
da: Forfatter

en: Confirm
da: Bekræft

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Action
da: Handling

en: Edit
da: Redigér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Password
da: Adgangskode

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: Back
da: Tilbage

en: Save
da: Gem

en: Help
da: Hjælp

en: View
da: Vis

en: Extensions
da: Udvidelser

en: Host
da: Værtsnavn

en: Owner
da: Ejer

en: User login
da: Log ind

en: Anonymous
da: Anonym

en: Site default
da: Standardindstilling

en: Select
da: Vælg

en: No content available.
da: Der er intet indhold at vise.

en: Edit URL
da: Redigér URL
