Tripal Multi-Chado (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (29 entries)

en: Home
eu: Azala

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Author
eu: Egilea

en: Confirm
eu: Baieztatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Action
eu: Ekintza

en: Edit
eu: Editatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Password
eu: Pasahitza

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Back
eu: Itzuli

en: Save
eu: Gorde

en: Help
eu: Laguntza

en: View
eu: Bista

en: Database
eu: Datu-base

en: Owner
eu: Jabea

en: User login
eu: Saioaren hasiera

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Port
eu: Ataka

en: Select
eu: Aukeratu

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.

en: Edit URL
eu: URL-a editatu
