Tripal Multi-Chado (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (24 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Author
kk: Автор

en: Confirm
kk: Растау

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Action
kk: Әрекет

en: Edit
kk: Өңдеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Save
kk: Сақтау

en: Help
kk: Көмек

en: View
kk: Қарау

en: Host
kk: Хост

en: User login
kk: Жүйеге кіру

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: No content available.
kk: Контент жоқ.
