Tripal Multi-Chado (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (15 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: User login
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਲਾਗਇਨ
