Tripal Multi-Chado (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (23 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Author
sq: Autori

en: Confirm
sq: Konfirmo

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Administration
sq: Administrimi

en: Action
sq: Veprimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Help
sq: Ndihmë

en: View
sq: Shfaq

en: User login
sq: Identifikimi i përdoruesit

en: Anonymous
sq: Anonim

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.
