Tripal Multi-Chado (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (21 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Username
sr: Корисничко име

en: Author
sr: Аутор

en: Confirm
sr: Потврди

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Action
sr: Акција

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Password
sr: Лозинка

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: User login
sr: Пријављивање корисника

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: MB
sr: МБ
