Tripal Multi-Chado (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (22 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Confirm
th: ยืนยัน

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Action
th: แอคชั่น

en: Edit
th: แก้ไข

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: edit
th: แก้ไข

en: Back
th: กลับ

en: Save
th: บันทึก

en: View
th: ดู

en: Database
th: ฐานข้อมูล

en: Host
th: โฮสต์

en: Owner
th: เจ้าของ

en: Port
th: พอร์ต

en: Select
th: เลือก

en: Edit URL
th: แก้ไข URL
