Tripal Network (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: select
ca: selecciona

en: Overview
ca: Resum

en: Name
ca: Nom

en: Help
ca: Ajuda

en: Analysis
ca: Anàlisi
