Tripal Network (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: select
et: selekteeri

en: Overview
et: Ülevaade

en: Name
et: Nimi

en: Help
et: Abi

en: Analysis
et: Analüüs
