Tripal Network (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: select
fa: انتخاب

en: Overview
fa: مرورکلی

en: Name
fa: نام

en: Help
fa: راهنما

en: Analysis
fa: تحلیل
