Tripal Network (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: select
fi: valitse

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Name
fi: Nimi

en: Help
fi: Ohje

en: Analysis
fi: Analyysi
