Tripal Network (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: select
fr: sélectionner

en: Overview
fr: Vue d'ensemble

en: Name
fr: Nom

en: Help
fr: Aide

en: Analysis
fr: Analyse
