Tripal Network (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: select
gl: seleccionar

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Name
gl: Nome

en: Help
gl: Axuda

en: Analysis
gl: Análise
