Tripal Network (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: select
he: בחירה

en: Overview
he: סקירה

en: Name
he: שם

en: Help
he: עזרה

en: Analysis
he: ניתוח המידע
