Tripal Network (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: select
hu: választás

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Name
hu: Név

en: Help
hu: Súgó

en: Analysis
hu: Elemzés
