Tripal Network (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: select
it: seleziona

en: Overview
it: Panoramica

en: Name
it: Nome

en: Help
it: Aiuto

en: Analysis
it: Analisi
