Tripal Network (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: select
ja: 選択

en: Overview
ja: 概観

en: Name
ja: 名前

en: Help
ja: ヘルプ

en: Analysis
ja: 解析
