Tripal Network (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: select
lv: izvēlēties

en: Overview
lv: Pārskats

en: Name
lv: Nosaukums

en: Help
lv: Palīdzība

en: Analysis
lv: Analīze
