Tripal Network (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: select
nl: selecteer

en: Overview
nl: Overzicht

en: Name
nl: Naam

en: Analysis
nl: Analyse

en: Unique name
nl: Unieke naam
