Tripal Network (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: select
pl: wybierz

en: Overview
pl: Przegląd

en: Name
pl: Nazwa

en: Help
pl: Pomoc

en: Analysis
pl: Analiza

en: Unique name
pl: Unikalna nazwa
