Tripal Network (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: select
pt: selecionar

en: Overview
pt: Vista global

en: Name
pt: Nome

en: Help
pt: Ajuda

en: Analysis
pt: Análise

en: You must provide a network type.
pt: Você deve fornecer um tipo de rede.
