Tripal Network (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: select
ro: selectare

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: Name
ro: Nume

en: Help
ro: Ajutor

en: Analysis
ro: Analiză
