Tripal Network (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: select
te: ఎంచు

en: Overview
te: అవలోకనం

en: Name
te: పేరు

en: Help
te: సహాయం

en: Analysis
te: విశ్లేషణ
