Tripal Network (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: select
ar: اختر

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Name
ar: الاسم

en: Help
ar: المساعدة

en: Analysis
ar: التحليل
