Tripal Network (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: select
cs: vybrat

en: Overview
cs: Přehled

en: Name
cs: Jméno

en: Help
cs: Nápověda

en: Analysis
cs: Analýza
