Tripal Network (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: select
de: Auswählen

en: Overview
de: Übersicht

en: Help
de: Hilfe

en: Analysis
de: Analyse

en: Unique name
de: Eindeutiger Name

en: Existing Files
de: Vorhandene Dateien
