Tripal Network (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: select
el: επιλογή

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Name
el: Όνομα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Analysis
el: Ανάλυση
