Tripal Network (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: select
es: seleccionar

en: Overview
es: Vista general

en: Name
es: Nombre

en: Help
es: Ayuda

en: Analysis
es: Análisis
