Tripal Network (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: select
eu: hautatu

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Name
eu: Izena

en: Help
eu: Laguntza

en: Analysis
eu: Analisia
