Tripal Network (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: select
hi: चुने

en: Overview
hi: समीक्षा

en: Name
hi: नाम

en: Help
hi: मदद

en: Analysis
hi: विश्लेषण
