Tripal Network (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: select
id: Pilih

en: Overview
id: Sekilas

en: Name
id: Nama

en: Help
id: Bantuan

en: Analysis
id: Analisa
