Tripal Network (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: select
lt: pasirinkti

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Help
lt: Pagalba

en: Analysis
lt: Analizė
