Tripal Network (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: select
ru: выбор

en: Overview
ru: Обзор

en: Name
ru: Название

en: Help
ru: Справка

en: Analysis
ru: Анализ

en: Unique name
ru: Уникальное имя
