Tripal Network (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: select
sk: výber

en: Overview
sk: Prehľad

en: Name
sk: Názov

en: Help
sk: Pomoc

en: Analysis
sk: Analýzy
