Tripal Network (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: select
sv: välj

en: Overview
sv: Översikt

en: Name
sv: Namn

en: Help
sv: Hjälp

en: Analysis
sv: Analys
