Tripal Network (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: select
tr: seç

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: Name
tr: İsim

en: Help
tr: Yardım

en: Analysis
tr: Analiz
