Tripal Network (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: select
uk: вибір

en: Overview
uk: Огляд

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Help
uk: Довідка

en: Analysis
uk: Аналіз
