Tripal Network (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: select
vi: chọn

en: Overview
vi: Tổng quan

en: Name
vi: Tên

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Analysis
vi: Phân tích
